Triangle-fest 2016

"The B-Sides"

Зустрічайте наступних учасників музичної сцени - гурт "The B-Sides" з Чернівців. Музиканти грають в основному суміш панку, гранжу та олдскул, проте не обмежуються жанровими та стильовими рамками.

Знайомтесь:
Ната Галаджианц - "4 струни, горло, душа і тіло";
Olly G - барабани, гітара;
Макс Ломанов - гітара.

Виступати "The B-Sides" почали в березні 2013 року, хоча учасники між собою дружили вже давно. За час свого існування гурт встиг побувати на багатьох фестах та заходах (панк-рок-фестиваль "Шнурок", "Черэшня" та ін.), двічі зайняти 2-ге місце на рок-фестивалі "Відродження", не кажучи про численні виступи як в Чернівцях, так і за їхніми межами. До речі, Коломию тріо відвідувало вже двічі.

Окрім того, музиканти можуть похвалитися великим об'ємом напрацьованого матеріалу, і найближчим часом збираються записати студійний альбом. Також планують відеороботи за власним сценарієм та навіть з власним монтажем. Автором більшості пісень - між іншим, англійською мовою - є фронтвумен Ната.

Цього літа отримати велику дозу позитивної енергії та шаленого драйву від "The B-Sides" ви зможете на арт-фестивалі "Трикутник". Let's punk!

B-Sides