Triangle-fest 2016

Vivienne Mort

Вітайте наступних учасників основної музичної сцени арт-фестивалю "Трикутник" - "Vivienne Mort"!

Vivienne Mort

"Viviénne Mort" (вимовляється як Вів'єн Морт) — український інді-рок гурт, заснований вокалісткою та автором музики і текстів Даніелою Заюшкіною.

"Vivienne Mort" сміливо експериментують з творчістю і вгадати їхній наступний вибір практично неможливо. Це пов’язано з тим, що стиль і напрямок кожної окремої композиції або концептуального альбому продиктований виключно натхненням та внутрішнім бажанням.

Склад:
вокал – Даніела Заюшкіна,
барабани – Гліб Проців,
фортепіано – Олександр Лежньов,
бас-гітара - Ілля Чемерис,
звукорежисер – Олексій Дудченко.

На даний момент наші учасники можуть похвалитися солідним творчим доробком. Дебютний міні-альбом «Essentuki LOVE» вийшов у 2010 році. 2013 року побачив світ перший повнометражний альбом «Teatr Pipino». У 2014 було випущено міні-альбом «Готика». Минулого року акустичний міні-альбом «Filin». Невдовзі гурт презентує новий сингл «Ти забув про мене». Цього місяця "Vivienne Mort" презентували свій новий міні-альбом "Rosa" та вирушають в концертний тур на його підтримку Україною та Польщею.

Нестандартні, наповнені глибоким змістом тексти та сміливий відвертий стиль виконання швидко знаходить слухачів. Одна з ключових ознак гурту – сильний зв’язок зі слухачами. Публіка на концертах "Vivienne Mort" не лише споглядає і слухає, але завжди залучається до дійства, активно приймає в ньому участь.

"Vivienne Mort" встигли погостювати на багатьох фестивалях України: "Respublica", "ZaxidFest", "Файне Місто", "Fort.Missia", "Славське Рок", "Форпост", "U.Rock", "Uzvar Fest", "Lviv Acoustic Fest", "Razomfest", "Фестіваль “Ї”. Цьогоріч вони виступлять і на "Трикутнику". Не пропустіть! ;)

"Vivienne Mort" в соцмережах: Facebook, VK, Soundcloud.