Triangle-fest 2016

Рай Із Твоїх Снів (Р.І.Т.С.)

Сьогодні ми хочемо привітати усіх з Днем закоханих , а також розповісти про музичні новини "Трикутника".

Насамперед зустрічайте нових учасників музичної сцени - гурт "Рай Із Твоїх Снів" зі Львова. Колектив виконує ліричний фолк та пауер метал, але при цьому не боїться експериментувати: окрім гармонійного поєднання академічного чоловічого й жіночого вокалу та гітарних і клавішних партій, притаманних пауер-металу, в композиціях використовуються мелодійні сопілкові та волинкові програші.

На даний момент гурт може похвалитися неабияким творчим доробком. Перший демо-альбом вийшов у 2014 році. Влітку 2015-го відбулася презентація першої студійної праці - синглу "Назавжди". Також "Р.І.Т.С." веде активну концертну діяльність.

Минулої ж осені музиканти розпочали роботу над міні-альбомом "Сильніше Пітьми", який остаточно визначив самобутній жанр гурту та став його "родзинкою". І саме сьогодні побачив світ!

До речі, 14 лютого - не лише дата виходу альбому, а й день народження гурту. Саме в цей день, три роки тому, вокаліст і гітарист Вегард Ейвінд зібрав колектив, який дістав назву "Рай Із Твоїх Снів" на честь однойменної пісні.

Тому сьогодні у наших учасників потрійне свято, з чим ми їх щиро вітаємо й бажаємо багато натхнення, удачі та реалізації всіх своїх творчих задумів. До зустрічі на "Трикутнику"!

РІТС 4

"Рай Із Твоїх Снів" в соцмережах:
https://www.facebook.com/ritsband
http://vk.com/ritsband
https://soundcloud.com/r-i-t-s-1
Новий міні-альбом можна послухати тут: