Triangle-fest 2016

Vася Club & Олег Універсал

Сьогодні ми відкриємо ще один секрет та представимо наступних хедлайнерів музичної сцени "Трикутника" - Vася Club & Олег Універсал!

Vacя Сlub


"Vася Club" — це український рок-н-рол, народний блюз, суміш фолку, панку і міського шансону. У поєднанні балад, лірики та життєвого досвіду відчувається шалена енергія, яка наповнює та надихає усіх. Це музика, у яку неможливо не закохатися!

Гурт заснований наприкінці 2001 року поетом, музикантом та актором Василем Гонтарським (1964-2007). Команда складалася з 6 музикантів високого рівня. Гурт дуже швидко набрав обертів популярності. Неодноразово був учасником багатьох фестивалей та інших музичних заходів не тільки в Україні, але і в Європі. Одна із композицій авторства Василя Гонтарського стала саундтреком гостросюжетного пригодницького фільму режисера Івана Кравчишина «Прорвемось».

Дискографія: «Хіпан» (2002), «Конокрад» (2004), «Вася і Хобот» (2006), «Руський альбом» (2007), «Акустика» (2007).

У 2015 році гурт об'єднався з хіпаном мото-рок-н-рольної субкультури Олегом Універсалом та презентував нову спільну програму. І це все - на музичній сцені "Трикутника", не пропустіть!

Vася Club & Олег Універсал в соцмережах: Facebook,
VK.